Dowiedz się więcej
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Najlepsze marki

Producenci

Electro-Voice RE3-ND96 - system bezprzewodowy z mikrofonem do ręki

Electro-Voice RE3-ND96.png
  • nowość
Dostępność: brak informacji
Cena: 2 969,00 zł 2969.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 296 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Electro-Voice
Kod produktu: RE3-ND96

Opis

Electro-Voice RE3-ND96 - system bezprzewodowy z mikrofonem do ręki

Bezprzewodowy ręczny zestaw UHF, w skład którego wchodzi dynamiczna, superkardioidalna kapsuła mikrofonowa ND96 przeznaczona do występów wokalnych oraz prezentacji. Brzmienie kapsuły ND96 jest potężne, bogate i pełne szczegółów, a dodatkowo ten model wyróżnia się wyjątkowo wysokim wzmocnieniem sygnału przed pojawieniem się sprzężenia zwrotnego w celu zapewnienia doskonałej kontroli akustyki na bardzo głośnych scenach.

Konfiguracja jest szybka i prosta dzięki wykorzystaniu funkcji skanowania w poszukiwaniu czystych częstotliwości oraz synchronizacji, które oferuje system RE3. Niezawodne działanie systemu zapewnia pewne połączenie radiowe między solidnym nadajnikiem ręcznym a odbiornikiem diversity.

Elementy zestawu:

Bezprzewodowa główka ND96-RC3 z kapsułą ND96

    Dokręcana kapsuła mikrofonowa dla nadajników ręcznych Electro-Voice (kompatybilna z wieloma innymi nadajnikami ręcznymi innych producentów)
    Antywstrząsowy montaż kapsuły minimalizuje zakłócenia obsługi mikrofonu
    Odporna na wgniecenia siatka ochronna Memraflex

Nadajnik ręczny RE3-HHT

    Wytrzymały metalowy korpus
    Funkcja synchronizacji usprawniająca ustawienie częstotliwości
    Możliwość wyboru niskiej lub wysokiej mocy wyjściowej (zależnie od pasma)
    Szerokość pasma strojenia do 36 MHz (zależnie od pasma)
    Ujednolicone połączenie gwintowe pozwala na łatwą zamianę główek mikrofonowych

Odbiornik diversity RE3-RX

    Odbiór diversity minimalizuje zaniki sygnału
    Skanowanie częstotliwości w celu określenia czystych częstotliwości
    Łatwa konfiguracja dzięki funkcji synchronizacji odbiornika z nadajnikiem
    Szerokość pasma strojenia do 36 MHz (zależnie od pasma) zapewniająca bezproblemowe działanie
    Łatwy w odczycie wyświetlacz LCD

Inne elementy w komplecie:

    Adapter statywu mikrofonowego
    Dwie anteny odbiornika
    Uniwersalny zasilacz sieciowy
    Dwie baterie AA
    Akcesoria montażowe odbiornika w obudowie rack
    Instrukcja obsługi
    Pakiet dokumentacji
    Deklaracja zgodności

Specyfikacje:

ND96-RC3
Bezprzewodowa główka mikrofonowa z kapsułą ND96

    Dokręcana kapsuła mikrofonowa dla bezprzewodowych nadajników ręcznych Electro-Voice oraz innych marek
    Doskonała kontrola akustyki nawet na bardzo głośnych scenach: wyjątkowo wysoki poziom wzmocnienia dźwięku przed pojawieniem się sprzężeń zwrotnych
    Kapsuła dynamiczna z dużą membraną zapewnia szeroką i bogatą w szczegóły charakterystykę częstotliwościową
    Przełącznik podkreślenia pasma prezencji wokalu pozwalający na wybranie między alternatywnymi sygnaturami brzmieniowymi
    Antywstrząsowy montaż kapsuły minimalizuje zakłócenia wynikające z obsługi mikrofonu

Electro-Voice ND96-RC3 to wytrzymała dynamiczna wokalowa kapsuła mikrofonowa o charakterystyce superkardioidalnej, która cechuje się wysoką sprawnością. Jest ona dokręcana do ręcznych nadajników bezprzewodowych. Ta kapsuła mikrofonowa jest elektrycznie i mechanicznie dopasowana do ręcznych nadajników bezprzewodowych Electro-Voice (oraz wielu innych firm), które posiadają styki w postaci trzech pierścieni i mają nagwintowane złącze o średnicy 1,25 cala ze skokiem gwintu wynoszącym 0,9 mm (28-thread pitch). Ruchomy kołnierz identyfikacyjny będzie obracać się swobodnie do momentu mocnego dokręcenia kapsuły do korpusu i wówczas zostanie on zablokowany w danej pozycji. Pozwala to ustawić właściwą pozycję logo marki na nadajniku.

Kapsuła ND96-RC3 została zaprojektowana w sposób pozwalający na doskonałą kontrolę akustyki na bardzo głośnych scenach i posiada specjalną budowę oraz właściwości akustyczne, które sprawiają, że możliwe jest uzyskanie bardzo wysokiego poziomu wzmocnienia sygnału mikrofonu przed pojawieniem się sprzężeń zwrotnych. Dzięki temu ten mikrofon potrafi być znacznie głośniejszy w miksie niż większość innych mikrofonów.

Dynamiczna kapsuła tej kapsuły mikrofonowej została zbudowana w oparciu o dużą membranę z Mylaru, która gwarantuje niezwykle bogatą i pełną szczegółów charakterystykę częstotliwościową. Uzyskano to przez połączenie dużej powierzchni oraz niskiej masy tego materiału. Pierwsza z tych cech jest odpowiedzialna za dobrze zbalansowany dźwięk, natomiast niska masa przekłada się na szybkość reakcji i pozwala uzyskać wyjątkowo szybką charakterystykę transjentową.

Kapsuła mikrofonowa posiada możliwość wyboru charakterystyki brzmieniowej, której można użyć do ograniczenia określonych częstotliwości dolnego środka i pokreślenia kluczowych dla wokalu obszarów górnego środka odpowiedzialnych za prezencję, w celu zwiększenia zrozumiałości głosu w przypadku bardzo głośnych systemów dźwiękowych. Kapsuła posiada innowacyjny system antywstrząsowego montażu kapsuły, który składa się z czteropunktowego zawieszenia na obwodzie kapsuły połączonego ze specjalnie zestrojoną pompą pneumatyczną w podstawie kapsuły. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałe ograniczenie zakłóceń wynikających z obsługi mikrofonu przez wyeliminowanie słyszalnych drgań mechanicznych i szumów w miksie.

Grill Memraflex jest zrobiony z wytrzymałego, mocno splecionego drutu, który nie ulega wyjątkowo nieostrożnemu traktowaniu. Kapsuła mikrofonowa jest cały czas chroniona i świetnie wygląda po każdej imprezie, w każdym kolejnym roku jej używania. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony kapsuła posiada też membranę z tkaniny hydrofobowej, która zapobiega przedostawaniu się do membrany wilgoci oraz zanieczyszczeń. W kapsule zastosowano dodatkową cewkę, której obecność pozwala tłumić przydźwięki sieci energetycznej oraz zakłócenia elektromagnetyczne. Dzięki temu można bez obaw używać mikrofonów dynamicznych ND w bliskości zestawów głośnikowych oraz racków ze sprzętem, które generują zakłócenia elektromagnetyczne.

RE3-HHT
Nadajnik ręczny

RE3-HHT jest lekkim, ale równocześnie wytrzymałym ręcznym nadajnikiem UHF. Znakomicie nadaje się do użycia podczas profesjonalnych występów oraz prezentacji. Dzięki zastosowaniu powszechnie używanego połączenia gwintowego o średnicy 1,25 cala ze skokiem gwintu 0,9 mm (28 UN-2A) z kapsułą mikrofonową możliwa jest współpraca z bardzo wieloma ich modelami. Chociaż w podstawowym zastosowaniu jest on przeznaczony do działania z kapsułami z serii ND oraz RE, które zostały specjalnie opracowane dla systemu RE3 i są wymienione w sekcji akcesoriów, nadajnik ręczny RE3-HHT może też być użyty z innymi kapsułami mikrofonowymi posiadającymi złącze o średnicy 1,25 cala i gwint 28 UN-2A.

Korpus wykonany w całości z metalu jest bardzo solidny i wytrzymały, a układ elektroniczny nadajnika jest zasilany dwiema bateriami alkalicznymi AA lub akumulatorkami NiMH.

Ultrasoniczna funkcja synchronizacji pracy sprawia, że konfiguracja systemu jest bardzo prosta. Dzięki niej następuje szybkie zsynchronizowanie częstotliwości transmisji nadajnika z ustawioną częstotliwością pracy odbiornika, a także przesłanie innych niezbędnych danych.

Przełączalna moc wyjściowa (zależnie od pasma) pomaga w pokonywaniu wyzwań w przypadku długich i krótkich zakresów transmisji.

Pasmo strojenia zapewnia bogatą paletę opcji dostrajania częstotliwości, istotnie przyczyniając się do unikania różnych źródeł potencjalnych zakłóceń.

Dzięki zastosowaniu typowego połączenia gwintowego między korpusem nadajnika a kapsułą mikrofonową możliwa jest bardzo prosta i wygodna ich wymiana, z wykorzystaniem wielu dostępnych modeli.

Obecność zewnętrznych styków ładowania pozwala na wygodne użycie opcjonalnej stacji ładowania BC2 i ładowanie użytych akumulatorków NiMH równocześnie w dwóch nadajnikach ręcznych lub bodypack, bez konieczności wyjmowania z nich akumulatorków.
Szczegóły dotyczące zakresów:

Nazwa zakresu 5L 5H 6M
Zakres częstotliwości (MHz) 488-524 560-596 653-663
Zakres przestrajania 36 MHz 36 MHz 10 MHz
Liczba częstotliwości do wyboru 1440 1440 400
Moc promieniowania (mW) 10/50 10/50 10/20


RE3-RX
Odbiornik diversity

Diversity odbiornik bezprzewodowy UHF posiadający funkcję skanowania w celu wyszukania czystych częstotliwości, bezprzewodową synchronizację pracy z nadajnikiem, a także wyjścia symetryczne XLR oraz niesymetryczne 1/4" TRS.

Odbiornik bezproblemowo synchronizuje działanie z dowolnym nadajnikiem ręcznym RE3-HHT lub typu bodypack RE-BPT w tym samym zakresie częstotliwości. Konfiguracja pracy systemu jest szybka i prosta dzięki wykorzystaniu funkcji skanowania w poszukiwaniu czystych częstotliwości oraz synchronizacji nadajnika z odbiornikiem. Pewna transmisja radiowa między wytrzymałym nadajnikiem ręcznym a odbiornikiem diversitym sprawia, że działanie systemu jest niezawodne i zgodne z oczekiwaniami.

RE3-RX jest profesjonalnym odbiornikiem diversitym posiadającym obudowę wielkości 1/2 standardu rack 19". Został on zaprojektowany do działania jako centrum sterowania systemu bezprzewodowego RE3 i wyposażono go w takie rozwiązania jak skanowanie czystych częstotliwości oraz funkcję synchronizacji pracy z nadajnikiem. Dodatkowo zapewniona jest pełna kontrola ustawień sparowanego nadajnika z bezpośrednią synchronizacją wszystkich jego parametrów pracy.

Technologia odbioru różnicowego minimalizuje ryzyko zaników sygnału przez zapewnienie dwóch oddzielnych lokalizacji anten, z których sygnał jest elektronicznie wybierany na podstawie stale i bardzo często dokonywanych pomiarów siły oraz stabilności transmitowanego sygnału.

Łatwa w użyciu funkcja skanowania pasma częstotliwości upraszcza wybór i dostrojenie do czystej częstotliwości transmisji. Funkcja synchronizacji pozwala na bezprzewodowe zsynchronizowanie wszystkich parametrów pracy ze skojarzonym nadajnikiem.

Bardzo szerokie pasmo strojenia zapewnia dostęp do szerokiego zakresu częstotliwości wybieranych w krokach co 25 kHz w celu zapewnienia bezproblemowej pracy w przypadku systemów jedno- oraz wielokanałowych.

Łatwy w odczycie wyświetlacz LCD oferuje wygodny podgląd wszystkich pozycji menu oraz parametrów pracy systemu.
Szczegóły dotyczące zakresów:

Nazwa zakresu 5L 5H 6M
Zakres częstotliwości (MHz) 488-524 560-596 653-663
Zakres przestrajania 36 MHz 36 MHz 10 MHz
Liczba częstotliwości do wyboru 1440 1440 400
Moc promieniowania (mW) 10/50 10/50 10/20

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl