Dowiedz się więcej
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Najlepsze marki

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

KORG PA4X 61 - profesjonalny aranżer

Dostępność: brak informacji
Cena: 9 999,00 zł 11 499,00 zł 9999.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 999 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: KORG
Kod produktu: PA4X61

Opis

KORG PA4X 61 - profesjonalny aranżer

Wybierz muzycznego partnera, który dostarczy Ci idealnych rozwiązań. Od modelu Donca-matic, po najbardziej wydajne stacje robocze – KORG spędził dekady udoskonalając technologię, która ma zapewnić instrumentom klawiszowym najwyższy poziom brzmienia i funkcjonalności. KORG PA4X kontynuuje tą tradycje udoskonalając każdy aspekt brzmienia i oferując nowy poziom funkcjonalności.

PA4X to więcej niż aranżer. To Twój zespół muzyczny, akompaniator, kierownik muzyczny, inżynier dźwięku i zawsze strojący chórek. PA4X jest idealny do komponowania, nagrywania i naprawdę budzi się do życia pod palcami artysty. W żadnym innym instrumencie nie znajdziesz tak płynnego działania połączonego z najwyższej klasy brzmieniem. KORG ponownie przeanalizował wszystkie funkcje instrumentu i je udoskonalił.

Nowy silnik brzmieniowy EDS-X (Enhanced Definition Synthesis – Expanded) dostarcza pełnych realizmu, bardzo szczegółowych brzmień, które zajmują 10 razy więcej miejsca w porównaniu do poprzednich modeli. Spotykana tylko w KORG-ach technologia DNC (Defined Nuance Control) daje pełną kontrolę nad artykulacją zwłaszcza akustycznych brzmień.

Ścisła współpraca z cenionymi w świecie muzycznym producentami Waves Audio i TC Helicon daje pewność, że zainstalowane w instrumencie cyfrowe efekty są najwyższej jakości. Dodatkowo PA4X otrzymał mnóstwo nowych brzmień i zestawów perkusyjnych, oraz style pokrywające wszelkie gatunki muzyczne.


    Opis:
 
    2 Modele do wyboru: 76 i 61 klawiszy
    Półważone klawiatury dynamiczne z aftertouch
    Elegancka aluminiowa obudowa
    Wielki 7-calowy unoszony, dotykowy ekran TouchView™
    Prosty w użyciu intuicyjny interfejs graficzny
    Nowy silnik brzmieniowy EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) dostarcza dźwięku niespotykanej dotychczas jakości
    Potężna wewnętrza pamięć ROM mieści nowe próbki PCM. Dodatkowa pamięć 400 MB na próbki użytkownika
    Ponad 1500 brzmień, włączając brzmienia GM i XG
    512 brzmień użytkownika i 128 Drumkit z pełną możliwością edycji
    Silnik brzmieniowy Digital Drawbar Organ
    DNC (Defined Nuance Control) i klawisze kontrolujące artykulację: (Trzy przełączniki, Joystick działający w czterech kierunkach, Kontroler wstęgowy)
    Pełna funkcjonalność samplowania i edycji sampli
    Import plików audio w najbardziej popularnych formatach (Wav, Aiff i SoundFont™)
    Ponad 500 fabrycznych styli (wstępy, zakończenia, przejścia, nabicia rytmu i przerwy)
    4 ustawienia klawiatury i 4 pady na styl
    13 banków użytkownika i 13 banków Direct
    Tryb Guitar Mode 2 powoduje, że ścieżki gitarowe brzmią bardzo realistycznie
    Funkcja Chord Sequencer w trybie Style Play zapisuje progresje akordów w czasie grania – pochody akordów mogą być zapisywane wraz ze stylem, lub z wpisem SongBook
    Funkcja wyszukiwania wszelkich danych muzycznych zapisanych w instrumencie
    MIDIFile to Style – nowa funkcja automatycznie zamieniająca plik MIDI w styl!
    Biblioteka Keyboard Set Library zawierająca kolekcję najlepszych gotowych do gry brzmień
    Rozbudowane procesory efektów – 142 rodzaje
    4 efekty Insert i 3 Master dla sekcji akompaniamentu
    1 efekt Insert i 2 Maser dla ścieżek klawiatury
    Efekty firmy Waves: Waves MAXXAUDIO Mastering Suite: MaxxEQ™, MaxxBass™, MaxxTreble™, MaxxStereo™, MaxxVolume™
    Procesor wokalny TC Helicon® Vocal Processing: czterogłosowy harmonizer, Double, µMod, Reverb, Delay, Filter, HardTune, Pitch Correction plus Compressor, EQ, Gate
    Podwójny odtwarzacz MP3/MIDI z funkcją nagrywania, X-Faderem I funkcją usuwania partii wokalnych z MP3
    Wyświetlanie nut, akordów i tekstów
    Kompatybilność z większością formatów włączając graficzny formaty (+G) dla MP3
    Wyświetlanie tekstów w oryginalnych językach (z wyłączeniem języków arabskich i orientalnych)
    Rozszerzona kompatybilność z plikami GM i XG
    W pełni programowalna baza SongBook (Style, SMF, Karaoke i MP3) – natychmiastowy dostęp do utworów i ustawień
    Tworzona przez użytkownika Set Lista przypisana do klawiszy panelu
    Szczegółowe filtrowanie zasobów
    Wielojęzykowy zestaw czcionek
    Wewnętnrzy dysk twardy w modelu PA4X 76. Opcjonalny w modelu PA4X 61
    Slot na karty MicroSD (karta pamięci nie jest elementem zestawu) do zapisu danych
    Opcjonalne nagłośnienie PaAS (belka nagłośnieniowa podłączana bezprzewodowo)

Nowy PA4X

Od modelu SAS-20, przez serie i, iS, iX po najsłynniejszą serię PA, aranżery KORG-a były i są używane przez setki tysięcy zawodowych muzyków i miłośników muzyki na całym świecie. PA4X korzysta z dziesiątek lat doświadczeń, a także uwag i sugestii najlepszych światowych muzyków. Wynikiem tego, jest bardzo intuicyjny, świetnie brzmiący instrument, opakowany w mocną i stylową obudowę.

Najlepsza jakość dźwięku  

PA4X bazuje na zaawansowanym silniku brzmieniowym EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded) i dostarczany jest z 1,500 gotowymi do gry brzmieniami. Wielka kolekcja obejmuje klasyczne i współczesne instrumenty klawiszowe, instrumenty orkiestrowe, instrumenty elektroniczne i akustyczne – od techno po folk. W PA4X znajdziesz nową mulitpróbkę stereofonicznego fortepianu (z rezonansem obudowy i pedału damper), a także elektryczne pianina znane z modelu SV-1. Organy posiadają drawbary, a także przydźwięk key on/off i emulację głośników obrotowych. PA4X zyskał zupełnie nowe instrumenty dęte, smyczki, basy (także akustyczne) i gitary. Instrumenty zostały zsamplowane przy użyciu najnowszych technologii, aby najmniejszy detal brzmienia pojawił się w PA4X.

DNC

Trzy konfigurowalne przyciski, joystick działający w czterech kierunkach i kontroler wstęgowy pozwalają w pełni wykorzystać unikalną technologię KORG-a DNC (Defined Nuance Control) i kontrolować wszelkie niuanse artykulacyjne instrumentów akustycznych. DNC pozwala na zagranie melodii, która brzmi bardzo autentycznie, ponieważ, dzięki DNC użytkownik ma możliwość sterowania wszystkimi odgłosami, przydźwiękami, które stanowią o wyjątkowości poszczególnych instrumentów (różne techniki artykulacyjne, przydźwięki klawiszy w instrumentach dętych itd.). Ponad 90 zestawów perkusyjnych (włączając Ambient Drums) i funkcja Drum Family Easy Editing (szybki dostęp do kontroli głośności, wysokości, EQ itd.) sprawią, że praca z rytmem stanie się bardzo szybka i intuicyjna. 400 MB pamięci użytkownika można wykorzystać do wczytywania własnych brzmień w formatach KORG, WAV, AIFF, i SoundFont™. KORG PA4X posiada pełne możliwości nagrywania i edytowania próbek.

Smukły, potężny i łatwy w użyciu

Oba modele PA4X 76 i PA4X 61 wyposażone są w półważone klawiatury dynamiczne z aftertouch. Dynamika klawiatury może być regulowana, co pozwala dostosować instrument do każdego typu gry, niezależnie, czy grający to profesjonalny muzyk, czy hobbysta. Główny panele został zoptymalizowany pod względem ergonomii, tak, aby wszystkie przełączniki były łatwo dostępne podczas gry. Wielki, jasny i czytelny nowy dotykowy ekran TouchView pozwala dosłownie dotknąć wszystkich funkcji instrumentu. Ten sposób komunikacji z instrumentem przypadnie do gustu nawet tym, którzy nigdy nie pracowali z dotykowymi ekranami.

Uchylny ekran można regulować tak, aby osiągnąć najlepszy kąt widzenia i najlepszą czytelność w każdych warunkach oświetleniowych. Szukasz piosenki, stylu, czy pliku? Nic prostszego. Dzięki wielofunkcyjnej wyszukiwarce szybko znajdziesz wszelkie dane zapisane w instrumencie. Style i ustawienia sety ustawień klawiatury mogą być wgrywane bezpośrednio z pendrive, bez konieczności wgrywania do pamięci wewnętrznej.

Dla tych, którzy lubią rozwiązania “wszystko w jednym” stworzyliśmy system głośnikowy PaAS. To belka nagłośnieniowa, którą bezprzewodowo łączy się z instrumentem. PaAS posiada, aż pięć głośników i pracuje w bi-ampie. W domu, a nawet niewielkiej sali koncertowej zapewni doskonałą jakość dźwięku.

Zrób to ze stylem

Każdy ze styli to kompletne muzyczne środowisko stworzone do odtwarzania specyficznego stylu muzycznego. PA4X wyposażony jest w ponad 500 styli. Style pokrywają większość gatunków muzycznych, a wiele z nich zostało stworzonych w oparciu o najbardziej popularne przeboje muzyki światowej. Nasz międzynarodowy team zadbał o to, aby każdy styl w pełni korzystał z nowego silnika syntezy. PA4X posiada zupełnie nowe style, a także style, które zdobyły uznanie w poprzedniej wersji instrumentu. Te jednak zostały uaktualnione, aby w pełni wykorzystać olbrzymi potencjał nowego KORG-a. Poza bębnami, instrumentami perkusyjnymi i basem, każdy styl posiada do pięciu innych, dodatkowych instrumentów, które podążają za zmianami akordów i tempa. Tryb gitarowy Guitar Mode 2 dba o to, aby wszelkie partie gitarowe, brzmiały tak, jak gdyby były zagrane przez gitarzystę na prawdziwej gitarze. Każdy ze styli może być wspomagany przez cztery dodatkowe ścieżki Pads. Każdy Pad może odtwarzać pojedynczy dźwięk, efekt dźwiękowy, lub zapętloną ścieżkę perkusyjną, czy frazę muzyczną. PA4X wyposażony jest w sequencer akordów, pozwalający “w locie” podczas gry zapętlić przebieg akordów. To nie tylko wygodna funkcja podczas ćwiczeń, ale także podczas koncertów, gdy chcemy uwolnić lewą rękę i obiema grać w prawej części klawiatury.

Najnowsze style już dziś!

PA4X wyposażony jest w nową, rewolucyjną funkcję, która umożliwia konwersję dowolnego pliku MIDI do stylu! Dzięki tej funkcji, posiadając plik MIDI możesz mieć style pasujące do najnowszych hitów! Wskaż konwerterowi dowolny plik MIDI i po chwili ciesz się nowym, oryginalnym stylem!

Studyjnej jakości efekty

KORG znany jest ze studyjnej jakości efektów. Najlepsze z nich znajdują się w PA4X. 4 efekty Insert i 3 Master mogą być używane ze ścieżkami akompaniamentu. Efekty Master 1 i 2 używane są dla ścieżek klawiatury. Dostępnych jest ponad 140 efektów: pogłosy, delaye, symulacje dawnych efektów, symulacje wzmacniaczy i kolumn głośnikowych itd. Dodatkowo, każda ze ścieżek wyposażona jest we własny equalizer. Własne ustawienia equalizera zapisywane są wraz ze stylem i gwarantują najlepsze brzmienie instrumentu na systemie nagłośnieniowym użytkownika. Dzięki wieloletniej współpracy KORG-a z liderem efektów cyfrowych – firmą WAVE, PA4X wyposażony został w studyjnej jakości efekty masteringowe Waves MAXX AUDIO™, sprawiające, że brzmienie jest jeszcze bardziej czyste, głośne i pasujące do każdego otoczenia w którym przyjdzie nam grać.

Procesor wokalny TC Helicon®

Długoletnia współpraca KORG-a z liderem produkcji efektów wokalnych - TC Helicon® kontynuowana jest także w modelu PA4X. Procesor TC Helicon gwarantuje, że głos zabrzmi z możliwie najlepszą jakością. Dostępne są, aż 4 dodatkowe głosy, które mogą być kontrolowane za pomocą klawiatury, lub komunikatów MIDI. Dostępne efekty: Double, µMod, Reverb, Delay, Filter, HardTune, Pitch Correction plus Compressor, EQ, Gate. Najważniejsze funkcje procesora kontrolowane są także przez 3 przyciski i 3 pokrętła znajdujące się na głównym panelu, dzięki temu pełna kontrola nad głosem wygodna jest także podczas występów na żywo. Adaptive Mic Setting, to funkcja którą znajdziesz tylko u KORG-a. Funkcja ta automatycznie monitoruje sygnał wejściowy mikrofonu i ustawia takie parametry jak bramkę szumów, equalizer, kompresję i de-esser, czyniąc że głos brzmi jak “wyprodukowany” w studiu.

Player/Sequencer

KORG znany jest ze swojego podwójnego odtwarzacza/rekordera XDS. Wielu muzyków, korzystających z tego rozwiązania, nie wyobraża sobie już pracy z jednym odtwarzaczem. Użytkownik ma do dyspozycji dwa odtwarzacze plików MIDI/MP3, które mogą pracować w tym samym czasie. Pomiędzy nimi znajduje się crossfader umożliwiający płynne przechodzenie pomiędzy odtwarzanymi plikami. Z Pa4X muzyka nigdy się nie kończy! Oba odtwarzacze posiadają funkcję zmiany tempa i transpozycji plików MP3. Dostępne są też markery służące do natychmiastowego przeskoku do zapamiętanej pozycji utworu. Dzięki możliwości czytania plików MP3+G, pliki MP3 mogą być wyświetlane z tekstami, nie tylko na ekranie instrumentu, ale także na zewnętrznych monitorach i rzutnikach. Funkcja Vocal Remover szybko usunie ścieżkę wokalną z pliku MP3. Jest to idealne rozwiązanie podczas imprez Karaoke!

16-sto ścieżkowy sequencer oferuje zaawansowane funkcje rejestrowania i edytowania plików. Do szybkiego tworzenia piosenek, opartych o style, dostępna jest funkcja Backing Sequence. Pa4X potrafi rejestrować wszystkie zdarzenia (odtwarzana piosenka, dźwięki zagrane na klawiaturze, głos) i zapisywać je w formacie MP3.

Wykorzystując dane zapisane w plikach MIDI, PA4X potrafi wyświetlać piosenki w zapisie nutowym, wraz z akordami i tekstami. Zaawansowana przeglądarka nut korzysta z olbrzymiego 7” ekranu. Nazwy akordów mogą być wyświetlane w języku włoskim, lub angielskim.

SONGBOOK

Szczególnie przydatny w grze na żywo SongBook jest w pełni programowalny i umożliwia na przeszukanie muzycznej bazy danych w prosty sposób. Każdy wpis zawiera wszystkie informację i funkcje niezbędne do zagrania konkretnego utworu. Pojedynczy wpis zapamiętuje style, pliki MIDI i MP3 wraz ze wszystkimi innymi parametrami niezbędnymi do idealnego odtwarzania utworu. Zaawansowany filtr pozwala na wyszukiwanie piosenek przy użyciu kombinacji różnych kryteriów, np. piosenek, które w tytule zawierają słowo “love”, a w kategorii “ballad”. SongBook posiada także nową funkcję Set List połączoną z odpowiednim klawiszem na panelu głównym. Dzięki oprogramowaniu SongBook Editor w łatwy sposób możesz tworzyć i edytować wpisy SongBook-a i Set List na ekranie komputera. PA4X umożliwia także synchronizowanie z tabletami działającymi z systemami iOS i Android, które przy wykorzystaniu odpowiedniego oprogramowania mogą wyświetlać nuty.

Połączenia, zapis danych i aktualizacje

Poza głównymi wyjściami audio Main Left i Right, PA4X wyposażony jest w dwa dodatkowe wyjścia. To idealne rozwiązanie do wyizolowania np. partii bębnów i wypuszczenia sygnału na niezależne tory miksera, lub zewnętrznego procesora efektów. Wyjście słuchawkowe znalazło się na przednim panelu, a wejście mikrofonowe XLR wyposażono w zasilanie phantom. PA4X wyposażono także w wejścia audio: symetryczne 1/4” (Line 1) i stereofoniczne 1/8” (Line2) dla smartfonów i innych urządzeń przenośnych. Komunikacja z komputerem i innymi instrumentami odbywa się za pomocą złącz MIDI In, Out, Thru i USB. Kompozytowe wyjście RCA służy do wyświetlania nut i tekstów na zewnętrznych ekranach.


SPECYFIKACJA:

Klawiatura

Pa4X 61: 61 klawiszy (C2 – C7)
Pa4X 76: 76 klawiszy (E1 – G7)
Półważone klawisze z dynamiką i Aftertouch

System

Aktualizowany system operacyjny
Multitasking – wgrywanie plików podczas odtwarzania


Silnik brzmieniowy

EDS-X (Enhanced Definition Synthesis-eXpanded)
Filtry z rezonansem – trzypasmowy EQ na każdej ścieżce

Polifonia: 128 głosów, 128 oscylatorów


Efekty

Accompaniment/Song: 4 Insert Effects; 3 Master Effects (148 rodzajów)
Keyboard Tracks: 1 Insert Effect; 2 Master Effects (148 rodzajów)
Final Mastering Effects: Waves Audio Ltd. MAXX Suite (włączając MaxxEQ™, MaxxBass™, MaxxTreble™, MaxxStereo™, MaxxVolume™)

Procesor wokalny TC Helicon®

Czterogłosowy harmonizer, Double, µMod, Reverb, Delay, Filter, HardTune, Pitch Correction;
Compressor, EQ, Gate (Adaptive Mic Setting na wejściu Mic input)


Sounds / Drumkits

Factory: Ponad 1,800 Factory Sounds włączając nową wielopoziomową próbkę Stereo Piano z damper/body resonance, brzmienia GM/XG i ponad 90 Drumkits* włączając Ambient Drums
User Area: 512 Sounds, 128 Drumkits
Digital Drawbars: 9 Footages, Percussion, Key On/Off, Leakage (Sekcja efektów zawierająca symulację obrotowych głośników)
Technologia Defined Nuance Control (DNC)
Natural Ambience Drums Sound
Pełna edycja brzmień i drumkits

Sampling

User PCM RAM Memory: 400 MB
Load KORG, Wav, AIFF i SoundFont™
Save KORG, Wav i AIFF
Pełna edycja, Time Slice, Sampling

Style

Fabryczne: Ponad 500 styli fabrycznych, w pełni konfigurowalne
Użytkownika: 1,248 miejsc, banki User, Favorite, Direct.
Osiem ścieżek akompaniamentu, 4 ustawienia klawiatury, 4 pady na styl, ustawienia stylu (parametry brzmień i akompaniamentów)

Tryb GUitar Mode 2, Parallel and Fixed NTT (Note Transposition Table
Nagrywanie stylu z funkcją nagrywania krokowego i edycją ścieżek i zdarzeń MIDI
MIDI Song to Style Converter – konwerter plików MIDI do stylu!

Kontrolery stylu: 3 wstępy, 4 wariacje, 4 przejścia, break, 3 zakończenia, Synchro Start, Synchro Stop, Tap Tempo/Reset, Bass Inversion, Auto Fill, Manual Bass, Memory, Accompaniment Mute, Drum Mapping, Snare & Kick Designation, Style to KBD Set Mode

Chord Sequencer – Sequencer akordów
Sequencer akordów działający w trybie Style Play
Akordy z sequencera akordów mogą być zapisywane w stylu i wpisach SongBook
Funkcje edycyjne: kasowanie, kopiowanie ze stylu/Songbooka, import/eksport z/do SMF

Sety ustawień klawiatury

Fabryczne: Ponad 340 fabrycznych ustawień klawiatury, w pełni konfigurowalne
Zapisywanie ustawień brzmień na klawiaturze i ich parametrów
Użytkownika: 1,056 miejsc włączając banki User i Direct

Song Play – odtwarzanie utworów

Opatentowany podwójny odtwarzacz XDS z faderem regulującym głośność (X-Fader)
Obsługiwane formaty: MID, KAR, MP3 + tekst, MP3+G
2 odtwarzacze z klawiszami Select, Start/Stop, Home, Rewind and Fast Forward
Wyświetlanie tekstów, nut, akordów na wyświetlaczu, lub zewnętrznym monitorze/projektorze


Markery z funkcjami Add, Delete, Edit i Loop.

Funkcja Jukebox
Podwójny odtwarzacz MP3 i rejestrator
Transpozycja (+6/-5 półtonów)
Zmiany tempa (±30%)
Vocal Remover – usuwanie wokalu z plików MP3
Nagrywanie plików MP3 zawierających style, utwory MIDI, utwory MP3, dźwięki z klawiatury, pady, sygnał mikrofonu i efektów.

Sekwencer

Szybkie nagrywanie (Backing Sequence), nagrywanie wielościeżkowe i krokowe.
W pełni funkcjonalny sekwencer, 16 ścieżek, do 200,000 zdarzeń w formacie MIDI

SongBook

W pełni programowalna baza danych w której można zapisywać Style, utwory MIDI (MID i KAR), pliki MP3 (automatyczny wybór trybu Song Play, lub Style Play)
Definiowana przez użytkownika Set Lista z wpisami wybieranymi z panelu instrumentu
Opcje filtrowania i sortowania
 
Kompatybilność

Seria "i-Series": Style
Seria Pa-Series: Style, Performances, Programs/Sounds, Songs, SongBook Entries, Pads

Pady

Cztery konfigurowalne pady + klawisze Stop
Funkcja Pad Record
 
Główne kontrolery

Master Volume; Fade In/Out; Keyboard-Acc/Song Balance Volume; Ensemble; Octave Transpose; Master Transpose; Quarter Tone and Arabic Scale memorized inside Keyboard Sets; Joystick (pitch + modulation); Ribbon; Mic Volume; Harmony/Double; Delay/Reverb; Mic Preset; Mic On/Off; Harmony On/Off; Double On/Off; 8 Assignable Sliders; Slider Mode; MP3 Volume; 3 Assignable Switches; Tempo +/-; Tempo Lock; Metronome On/Off; Dial; Up/+; Down/-; Search; Shift; Chord Scan (Lower, Upper); Split; Keyboard Tracks Sound Select and On/Off; Record  


Wejścia kontrolerów

Damper pedal (obsługujący half-damping, np. opcjonalny KORG DS-1H)
Assignable pedal/switch
EC5 multiswitch pedal
Mic/Line InputsMic: Combo XLR z kontrolą czułości i zasilaniem phantom
Line 1: Left/Right Jack (1/4") Line Input, symetryczne
Line 2: Stereo Mini-jack (1/8") Line Input, niesymetryczne
 
Outputs

Wyjścia audio: Left/Right, Out 1, Out 2; (1/4" Jack) symetryczne
Wyjście słuchawkowe x 1 (1/4" Jack)
Wyjście video (RCA)
MIDI IN, OUT, THRU standardowe złącza MIDI
Złącze MIDI przez USB
8 konfiguracji MIDI użytkownika

Magazynowanie danych

Dysk twardy

- Pa4X 76: Standard
- Pa4X 61: opcjonalny, wymagany HDIK-3

Slot kart Micro SD: (karta nie wchodzi w skład kompletu)

- Slot na tylnej obudowie z gumową przykrywką

Złącza USB dla pendrive: (pendrive nie wchodzi w skład kompletu)

- 1 na przednim panelu
- 1 na tylnym panelu


Wyświetlacz

7” dotykowy, kolorowy TouchView™ TFT


Zegar

Wewnętrzny zegar systemowy


Pobór mocy

100-240 W, 50/60 Hz
0.5 Watt w trybie standby / 16 Watt normalna praca / 38 Watt z zainstalowanym nagłośnieniem PaAS


Wymiary (długość x szerokość x wysokość)

Pa4X-76: 1,192 x 364.4 x 125.56 mm / 46.93" x 14.35" x 4.94"
Pa4X-61: 980 x 364.4 x 125.56 mm / 38.58" x 14.35" x 4.94"

Waga

Pa4X-76: 16.3 kg/35.93 lbs
Pa4X-61: 13.9 kg/30.64 lbs

Akcesoria

Kabel zasilający, statyw do nut, dysk CD z instrukcjami.

Akcesoria opcjonalne

System nagłośnieniowy PaAS Amplification System
ST-SV1 Keyboard Stand
HDIK-3 Hard Disk Installation Kit (tylko do modelu PA4X61)
EC-5 External Controller
EXP-2 Foot Controller
XVP-10 Expression/Volume Pedal
DS-1H Damper Pedal
PS-1 Pedal Switch
PS-3 Pedal Switch


Specyfikacja może się zmieniać bez podania przyczyny

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl