Dowiedz się więcej
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 14 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Korzystne ceny

  • Najlepsze marki

Producenci

NUX NDL-5 JTC DRUM LOOP PRO - efekt gitarowy

Dostępność: brak informacji
Cena: 639,00 zł 639.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 63 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: NUX
Kod produktu: NDL-5 JTC DRUM LOOP PRO

Opis

NUX NDL-5 JTC DRUM LOOP PRO - efekt gitarowy

Nagrywanie wysokiej jakości i duża pamięć masowa.

JTC Pro to zaawansowany looper z uproszczonym sterowaniem. Jest to kostka z dwoma przełącznikami i 6 godzinami nagrywania oraz pamięcią 256 ścieżek. Jakość nagrywania dźwięku to 24-bit i 44,1 kHz.

Działanie z dwoma przełącznikami
Looper i kontrola perkusji są oddzielone, lewy przełącznik nożny (LOOP) kontroluje nagrywanie i nakładanie, a start / stop odtwarza nagrane ścieżki pętli. Służy również jako tap tempo (Smart TAP), dzięki któremu możesz ustawić tempo dla perkusji, nabijając je przed nagraniem utworu.

Działanie loopera
W JTC Pro są 2 sposoby nagrywania pętli; nagrywanie i odtwarzanie (RP - Record and Play) oraz nagrywanie i nakładanie (RD - Record and Overdub).
W akcji Record i Overdub JTC Pro będzie nakładać dogrywkę w kółko podczas odtwarzania poprzednich nagrań.

Wysoka jakość brzmienia perkusji - inteligentne przejścia
Prawy przełącznik nożny (RHYTHM) kontroluje perkusję i dodaje przejścia podczas występu. Długość przejścia to jeden takt (zależy od rytmu 4/4 lub 3/4). Gdy naciśniesz przycisk RHYTHM, przejście perkusji rozpocznie się natychmiast i będzie odtwarzane do końca bieżącego taktu. Na przykład jeśli naciśniesz przełącznik przy trzecim uderzeniu w takcie długość przejścia bębnów będzie wynosić tylko 2 uderzenia.
Istnieje 40 presetów perkusyjnych i przejść typowych m.in. dla Popu, Rocka, Bluesa, Metalu oraz wiele innych w metrum 3/4 i 4/4.

Tryby Start / Stop
NUX JTC Drum&Loop Pro ma bardzo użyteczne tryby tworzenia improwizacji brzmiącej jak zaaranżowana wcześniej piosenka. Dostępne są 2 tryby startu i 3 tryby zatrzymania.

Tryby startowe
Naciśnij i przytrzymaj przycisk Stop Modes i wybierz tryb startu: Ar - Auto-Recording (automatyczne nagrywanie) lub Nr - Normal Recording (normalne nagrywanie).

Normal Recording - klasyczny loop „uderz i graj”. JTC Pro rozpocznie nagrywanie po naciśnięciu przełącznika Loop.
Auto-Recording - w tym trybie po naciśnięciu przełącznika Loop JTC Pro będzie w stanie gotowości do nagrywania. Nagrywanie rozpocznie się natychmiast po uderzeniu w struny gitary.

Tryby zatrzymania
Po nagraniu ścieżek możesz po prostu nacisnąć przycisk Stop Modes i wybrać jeden z trybów i zakończyć utwór tak, jak lubisz.
Normal Stop - podwójne naciśnięcie przełącznika Loop natychmiastowo zatrzymuje pętlę.
Fine Stop - podwójne naciśnięcie: utwór będzie odtwarzany do końca, a następnie zatrzyma się (nie zapomnij uderzyć akordu końcowego po jego zatrzymaniu).
Fade Out - głośność ścieżki zostanie zmniejszona do 0 powoli w ciągu 10 sekund, a następnie zatrzyma się.

Tryb ONE-SHOT
Tryb One Shot jest bardzo przydatny do odtwarzania dowolnego pobranego podkładu muzycznego bez zapętlania. Możesz załadować dowolny utwór do odtwarzania, obsługiwanym typem pliku jest 24-bitowa fala stereo 44,1 kHz (.wav)
Możesz także pobrać NUX Audio File Converter, aby zmienić format pliku audio tak by był kompatybilny dla JTC Pro (nie przetwarza sygnału audio, zmienia identyfikator pliku, dzięki czemu JTC Pro może rozpoznać plik do odtworzenia. Główny plik musi być w formacie wav lub mp3, sprawdź stronę pomocy technicznej).

Zaawansowane opcje wyjścia i optymalizacja częstotliwości (FR ON/OFF)
JTC Pro ma 2 wyjścia i kilka trybów wyjściowych: połączenie stereofoniczne z dwoma wzmacniaczami lub włączenie wbudowanej symulacji kolumny dla gniazda Right Output, aby wysłać sygnał gitary bezpośrednio do systemu nagłośnieniowego.

Dźwięk perkusji JTC Pro to wysokiej jakości dźwięk rzeczywisty, po podłączeniu do dowolnego wzmacniacza gitarowego lub systemu nagłośnieniowego usłyszysz pełny zakres i dynamiczną perkusję, jednak jeśli używasz małego wzmacniacza do ćwiczeń, istnieje opcjonalna optymalizacja częstotliwości bębnów. To sprawia, że ??perkusja brzmi bardziej klarownie i pomaga uzyskać prawdziwe brzmienie z mniejszymi wzmacniaczami.
Na stronie pomocy technicznej znajdziesz przewodnik dotyczący routingu wyjściowego i optymalizacji częstotliwości.

Wejście zewnętrznego przełącznika nożnego (footswitch)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl