Dowiedz się więcej
 • SSL Bezpieczne zakupy

 • 14 dni na zwrot towaru

 • Szybka wysyłka

 • Korzystne ceny

 • Najlepsze marki

Producenci

Zoom A1 Four - mulitefekt do instrumentów akustycznych

Dostępność: brak informacji
Cena: 499,00 zł 499.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
Zyskujesz 49 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: ZOOM
Kod produktu: 13800

Opis

Legendarny efekt Zoom A1 Four / A1X Four na gitarę akustyczną, saksofon, trąbkę, skrzypce, harmonijkę ustną, bas akustyczny i nie tylko

Dzięki specjalnie zaprojektowanym efektom, wbudowanemu looper'owi i automatowi perkusyjnemu A1 / A1X FOUR jest pierwszym procesorem przeznaczonym do różnych instrumentów smyczkowych i dętych.

Cechy
    

 • A1 FOUR oferuje ponad 80 wbudowanych efektów / A1X FOUR oferuje ponad 90 wbudowanych efektów    
 • Dedykowane efekty dla gitary akustycznej, saksofonu, trąbki, skrzypiec i harmonijki ustnej
 •      Można użyć do 5 efektów jednocześnie, połączonych ze sobą w dowolnej kolejności
 •      50 miejsc w pamięci do przechowywania łat utworzonych przez użytkownika
 •      Looper do nagrywania do 30 sekund / 64 uderzeń dźwięku jakości CD z płynnymi czasami rozpoczęcia i zakończenia
 •      Oprogramowanie ZOOM Guitar Lab do tworzenia, edycji i zarządzania efektami i łatkami
 •      W połączeniu z Looperem można zastosować 68 wbudowanych wzorów rytmicznych dostosowanych do stylu muzyki niepodłączonego do sieci
 •      Wbudowany tuner chromatyczny obsługuje wszystkie standardowe strojenie gitarowe, w tym strojenie open i drop
 •      Wyjściowe gniazdo do podłączenia do wzmacniacza lub słuchawek
 •      A1 FOUR i A1X FOUR działają na 4 bateriach AA, a żywotność baterii alkalicznych wynosi 18 godzin; MAA-1 Wymaga 2 baterii AA
 •      Port USB do aktualizacji oprogramowania, zasilania i podłączenia do ZOOM Guitar Lab

Niezwykłe efekty

A1 / A1X FOUR jest fabrycznie wyposażony w ponad 80 efektów, w tym ponad 35 nowych przełomowych efektów zaprojektowanych i opracowanych dla instrumentów akustycznych.

A1X FOUR jest wyposażony w 8 dodatkowych efektów sterowanych pedałem, aby regulować głośność, wysokość, pogłos, opóźnienie i wah.

Modelowanie gitary akustycznej

Dodaj głębię i wymiar za pomocą emulatorów akustycznych i modelowania. Odśwież naturalny dźwięk Twojego instrumentu, dzięki czemu Twoje występy na żywo będą brzmiały tak jak nagrania studyjne. Wybierz brzmienie swojego ulubionego gitary i stylu.

A1 / A1X FOUR sprawiają, że przetwarzanie własnej gitary akustycznej jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wybierając 15 ustawień fabrycznych (plus 13 innych dostępnych do pobrania bezpłatnie na Guitar Lab), możesz wybrać swój ulubiony AG MODEL, na przykład D-28, i natychmiast odzyskać charakter dźwiękowy tego słynnego i oryginalnego kształtu ciała.

Technologia IR (Impulse Response) służy do rejestrowania dźwiękowego odcisku palca wszystkich kształtów i korpusów gitar dostępnych w A1 / A1X FOUR i za pośrednictwem Guitar Lab. Każdy AG MODEL można regulować za pomocą 4 parametrów (wzmocnienie, niskie, średnie, wysokie), aby kontrolować głośność i udoskonalić moc wyjściową modelowanego dźwięku.

W łatkach możesz również ustawić AG Pickup Selector (AG PU SEL), aby pasował do rodzaju gitary (Piezo lub Magnetic) i dodać konkretny korektor wzorowany na różnych dedykowanych procesorach.

Daj swojemu saksofonowi całkowicie nowy krajobraz dźwiękowy

Wykonaj ten szorstki, rock and rollowy pomruk saksofonu. Lub użyj bujnego efektu niestandardowego refrenu, aby naśladować brzmienie jazzowej fuzji. A1 / A1X Four daje graczom saksofonowym krajobraz możliwości. Całkowicie nowy efekt „SaxChorus” zapewnia bardziej naturalną podwójną ścieżkę i grube brzmienie, łagodząc modulowane odczucie typowe dla refrenu przeznaczonego dla gitary elektrycznej. Dzięki gotowym ustawieniom korektora i kompresorów, saksofon zachowa akustycznie ciepły dźwięk, nawet gdy zostanie wzmocniony przez mikrofony.

Zabierz swoją trąbke do przyszłości

Od jasnego brzmienia elektrycznego jazzu po nasz charakterystyczny efekt dźwiękowy Auto Wah, A1 / A1X daje inspirację do każdego stylu, w który grasz. Dzięki wstępnie ustawionej łatce „Tp MD70” dźwięk Pedal Wah jest dostrajany, rezonuje i dostosowuje się do zakresu niskich częstotliwości i krzywej trąbki.

Zamień swoje skrzypce w orkiestrę

Od bogatego, pełnego brzmienia symfonii smyczkowej po surową, zniekształconą eksplozję metalu, A1 / A1X FOUR ma efekty dla każdego gatunku.


Więcej ciała dla duszy harmonijki

Odtwarzaj mocne dźwięki średniego zakresu harfy bluesowej lub eksperymentuj z nowymi dźwiękami. Tchnienie nowego życia w harmonijkę ustną nigdy nie było tak zabawne.

Zagraj w zaprogramowaną łatkę „Hm StevieW” i uzyskaj ten słynny dźwięk harmonijki, gdy efekt mokrego sygnału refrenu zostanie zmodyfikowany, aby pasował do pasma przenoszenia harmonicznej chromatycznej.

A1 / A1X zapewnia nawet naprawdę skuteczną symulację mikrofonu Bullet Mic, znanego również przez harmonijków jako Green Bullet. Wybierz zaprogramowaną łatkę „Hm Juke” i teraz usłysz legendarny wzmocniony, ciepły dźwięk Green Bullet ożywa, nawet przy użyciu dowolnego standardowego mikrofonu wokalnego.


Zabierz swój kontrabas na nowe wyżyny

Dzięki skoncentrowanym wzlotom i bogatym upadkom, A1 / A1X Four zapewnia kontrolę i elastyczność, od klasycznego po rockabilly i wszystkie style pomiędzy. Dodaj oktawy, wybierz efekt piezo lub stwórz swój własny, niepowtarzalny dźwięk.


Technologia

Popularne efekty, takie jak Distortion, Chorus i Wah, są zazwyczaj zaprojektowane do współpracy z gitarą elektryczną. A1 / A1X FOUR zapewniają zupełnie nowe efekty, które zostały zaprojektowane do przetwarzania unikalnych sygnałów generowanych przez instrumenty akustyczne.

Na przykład, przy saksofonie i trąbce, oryginalne dźwięki akustyczne są kontrolowane przez muzyka dmuchającego w róg z mniejszą lub większą intensywnością. Przykładowo, efekty Wah są wyjątkowo dźwięczne w A1 / A1X FOUR poprzez dodanie filtra dolnoprzepustowego (LPF), aby jak najlepiej kontrolować przetworzone pasmo przenoszenia instrumentu. Pozwala to muzykom osiągnąć szczytowe punkty częstotliwości, jednocześnie naturalnie dmuchając w instrument, bez utraty oczekiwanej odpowiedzi dźwiękowej ataku i zwolnienia.

Innym przykładem są skrzypce. Atak ukłonem jest kluczem do ekspresji skrzypka. Aby odtworzyć naelektryzowane wrażenie zniekształceń bez utraty ataku ukłonu, efekt ODLEGŁOŚCI skrzypiec przesuwa przycinanie o 1 oktawę wyżej, zwiększa wysoką częstotliwość i redukuje niskie. Zapewnia to bardziej zrównoważone nasycenie, które odpowiada charakterystyce dźwiękowej skrzypiec


Oprogramowanie Guitar Lab

Po darmowym pobraniu oprogramowanie ZOOM Guitar Lab odkrywa nieskończony świat łatek i efektów. Dzięki dodatkowej możliwości edycji efektów i rozmieszczania poprawek zaprojektowanych dla instrumentów akustycznych możesz eksperymentować i tworzyć nieskończone kombinacje.

Perfekcyjny Partner

Adapter mikrofonu Zoom MAA-1 zapewnia bezproblemowe połączenie z A1 / A1X FOUR. Działa z mikrofonami dynamicznymi, a nawet zapewnia zasilanie fantomowe mikrofonom pojemnościowym. Dodaj efekty do dowolnego instrumentu akustycznego i dostosuj ustawienia wzmocnienia za pomocą łatwo dostępnych elementów sterujących MAA-1.


Wykorzystaj swoją wydajność

Bezproblemowo przełączaj między łatkami i efektami w dwóch trybach wydajności. Tryb MEMORY ułatwia zaprogramowanie całej listy setlist, skacząc z łatki na łatkę. Użyj trybu STOMP, aby włączać i wyłączać poszczególne efekty jednym dotknięciem stopy.

Filtr antysprzężeniowy wykrywa i odcina częstotliwości, które powodują potencjalne sprzężenie zwrotne.

W zestawie automat perkusyjny

Wybieraj spośród 68 wzorów rytmicznych przeznaczonych do muzyki akustycznej, w tym samby, reggae i jazzu. Graj razem z różnymi sygnaturami czasowymi


Looper

Wbudowany looper może nagrywać do 30 sekund i pozwala tworzyć dynamiczne, wieloczęściowe aranżacje.

Co jest w pudełku

     Procesor wielofunkcyjny A1 FOUR lub A1X FOUR
     Wzmacniacz mikrofonowy MAA-1
     Baterie AA (x6)
     Szybka porada
     Lista łatek

Dane techniczne:
 
A1 CZTERY / A1X CZTERY
Maksymalna liczba jednoczesnych efektów: 5
Programy użytkownika: 50
Częstotliwość próbkowania : 44,1 kHz
Konwersja A / D: 24-bit, nadpróbkowanie 128 ×
Konwersja D / A: 24-bit, nadpróbkowanie 128 ×
Przetwarzanie sygnałów : 32-bitowy
Wyświetlacz: Matryca LCD 128 x 32 punkty
 
 
Wejścia
Wejście: Standardowe gniazdo mono
Znamionowy poziom wejściowy: -20 dBu
Impedancja wejściowa (linia): 470 kΩ
 
AUX IN: Stereo mini jack
Znamionowy poziom wejściowy: -10 dBu
Impedancja wejściowa (linia): 1 kΩ
 
WYJŚCIA
Wejście:Standardowe gniazdo telefonu stereo (połączona linia / słuchawki)
Maksymalny poziom wyjściowy: linia + 2 dBu (impedancja wyjściowa 10 kΩ lub więcej)
Słuchawki 17 mW + 17 mW (obciążenie 32Ω)
 
Wejście S / N: 120dB
Poziom hałasu (hałas resztkowy):-97 dBu
Moc: Zasilacz sieciowy: 9 V DC 500 mA środkowy ujemny (ZOOM AD-16)
4 baterie AA (około 18 godzin ciągłego działania przy użyciu baterii alkalicznych przy wyłączonym podświetleniu LCD)
 
USB: USB MIDI, USB Micro-B
Zasilanie może być również dostarczane przez port USB.
W przypadku korzystania z kabla przeznaczonego wyłącznie do zasilania nie można używać innych funkcji USB
Wymiary zewnętrzne:
 
A1 FOUR
Wysokość: 156 mm (D) × 130 mm (W) × 42 mm (H)
Waga: 340 g (bez baterii)
 
 
A1X FOUR
Wysokość: 156 mm (gł.) × 216 mm (szer.) × 52 mm (wys.)
Waga: 610 g (bez baterii)
 
 
MAA-1
Wejście:
 
WEJŚCIE: zbalansowane wejście XLR
Wzmocnienie wejściowe: +3 - +30 dB
Impedancja wejściowa: 10 kΩ
Maksymalny poziom wejściowy: +4 dBu
Zasilanie fantomowe + 48 V.
WYJŚCIE:Standardowe gniazdo telefonu mono
Nominalny poziom wyjściowy: −20 dBu
Maksymalny poziom wyjściowy: +7 dBu
Impedancja wyjściowa: 1 kΩ
Moc:2 baterie AA
 
Czas ciągłej pracy (gdy prąd fantomowy wynosi 3 mA)
Około 15 godzin (przy użyciu baterii alkalicznych)
Około 15 godzin (przy użyciu akumulatorów niklowo-wodorkowych)
Wymiary zewnętrzne:
 
Wysokość: 177 mm (gł.) × 23 mm (szer.) × 25 mm (wys.)
Waga: 70 g (bez baterii)
                 0 dBu = 0,775 V.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl